İnepilepsy Nöbet Algılama ve Takip Yazılımı

Epilepsi Algılama ve Takip Yazılımı

İADE POLİTİKASI

Yasal haklarınız kapsamında, herhangi bir nedenle siparişinizi iptal etme, bir ürünü iade etme veya bir hizmet sözleşmesini iptal etme hakkına sahipsiniz. İnsense’den satın alınan bir ürünü iade etmek veya bir hizmet sözleşmesini iptal etmek için iade veya iptal niyetinizi, ürünün/ürünlerin sizin tarafınızdan veya belirttiğiniz başka biri tarafından fiziksel olarak teslim alındığı veya hizmet sözleşmesinin imzalandığı tarihten itibaren 14 gün içinde bize iletin.

Aynı sipariş emrinde birden fazla ürün siparişi verdiyseniz, iade isteğinizi lütfen sipariş emrindeki son ürünü teslim aldığınız ve belirttiğiniz bir kişinin teslim aldığı tarihi takip eden 14 gün içinde bize bildirin. Bu haklarınızı kullanmak için, bir ürünü iade etme veya bir hizmet sözleşmesini iptal etme niyetinizi bize açık bir şekilde belirtmeniz yeterlidir. Bu bildirimi bu Politika’nın sonunda bulunan örnek formu göndererek, www.inepilepsy.com adresindeki elektronik formu ileterek, 08508408411 numaralı ücretsiz telefon hattımızı arayarak veya info@inepilepsy.com adresine mail göndererek yapabilirsiniz.

İade niyetinizi bize bildirdikten sonra ürünü orijinal makbuzu, orijinal ambalajı ve birlikte gelen aksesuarlarıyla iade etmeniz yeterlidir. İade veya hizmet sözleşmesi iptal etme niyetinizi bildirdikten sonra ürünlerinizi iade etmek veya sizden teslim alınmasını ayarlamak için 14 gün süreniz daha olur. Ürünü teslim aldığımızda veya ürünü kargoyla teslim etmeniz durumunda ürünü veya gönderildiğine ilişkin belgeyi aldığımızda, geri ödemeyi ilk ödemenin yöntemine göre 14 gün içinde yapacağız.

Aşağıda belirtilen ürünleri kusur veya uygun olmama gerekçeleri olmaksızın iade edemeyeceğinize lütfen dikkat edin:

  • Önceden açık bir şekilde onay vererek ve vazgeçme hakkını kaybettiğinizi kabul ederek indirmeye başladığınız elektronik yazılım indirmeleri.
  • Ürünün ambalajının açılıp kurulumunun yapılması.
  • Yazılım Güncelleme Programı abonelikleri, tüm Geliştirici ürünleri.
  • Hediye paketleme gibi, önceden açık bir şekilde izin verdiğiniz ve tamamlandıktan sonra vazgeçme hakkını kaybetmeyi kabul ettiğiniz hizmetler tam olarak yerine getirildikten sonra iptal edilemez. Hizmetler tam olarak yerine getirilmemişse ve hizmetlerin yerine getirilmesine hizmet sözleşmesinin imzalanmasını takip eden 14 gün içinde başlanmasını talep ettiyseniz, hizmet sözleşmesinin iptal etme niyetinizi bize ilettiğiniz tarihe kadar yerine getirilen hizmetlerle orantılı bir tutarı ödemeniz istenir.
  • Teslimattan sonra açılmış kapalı paket içindeki belirli bilgisayar yazılımları.
  • Sıvı teması nedeniyle kullanılamayacak duruma gelen elektronik donanımsal ürünler.
  • Kullanıcı kaynaklı oluşan zararlar.
  • Yetkisiz müdahale.
  • Ürün veya hizmetle ilgili olarak sizin tarafınızdan ödenen tüm masrafları iade edeceğiz.

Epilepsi Nöbet Algılama ve Takip Yazılımı